Herkese merhabalar,

Bu yazımda sizlere Nox App Player kullanarak Android cihaz üzerinde macro ayarları nasıl yapılır bundan bahsedeceğim.

İlk olarak buradan Nox App Player’ i indiriyoruz ve kurulumunu yapıyoruz.

Daha sonra cihaza Google hesabı eklememiz gerekiyor. Bunun için Ayarlara girerek Hesaplar bölümünden hesap ekliyoruz. Dilerseniz mevcut bir hesabı ekleyebilirsiniz. Mevcut bit Google hesabınız yok ise yeni bir hesap yaratabilirsiniz.

Hesabı ekledikten sonra Google Play aracılığıyla dilediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz. Gelelim macro ayarının nasıl yapılacağına,

Sağ bölümde işaretli bulunan Macro Recorder’ e tıklıyoruz.

İşaretli olan Başla butonuna tıkladığınız zaman kayıt başlar. Macro çalışırken yapmasını istediğiniz şeyleri ilk başta siz tıklayarak kaydediyoruz. Daha sonra bu kaydettiğimiz Macro’ nun döngü halinde çalışması için ayarlara tıklayarak loop’ u aktif hale getiriyoruz.

Sırasıyla yukarıdan aşağıya işaretli olan yerlere tıkladığınız zaman Macronuz döngü haline getirilmiş olacaktır. Daha sonra aşağıda işaretli olan Başlat butonuna tıklıyoruz ve macromuza öğrettiğimiz şekilde çalışmaya başlıyor.

Bu macro sayesinde Google Play’ e uygulama yüklediğiniz zaman uygulama görüntülenme sayısını arttırabilirsiniz. İleride reklam eklediğiniz zaman ise para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tabiki fazla abartmamak şartıyla çünkü Google’ nin algoritmaları sayesinde yakalanma riskiniz fazla.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir